Novinky, Strana 4

NANUK 925 pro DJI OSMO PRO a RAW

NANUK včera představil další novinku pro toto jaro - nový NANUK 925 pro stabilizátory DJI™ Osmo PRO a Osmo RAW. Tento vodotěsný a nárazuodolný kufr je vybaven speciálně tvarovanou výplní z PEF pěny k maximální ochraně vašeho DJI™ Osmo zařízení, vč. řady příslušenství.

Výplň je kompatibilní se stabilizacemi DJI™ Osmo PRO X5 a Osmo RAW X5R, k dodání by měla být během několika týdnů. Zatím se s námi můžete podívat na produktové video.

925_dji_osmo_preview

EET

Vážení zákazníci,

od 1. března 2017 spadají vaše nákupy na eshopu XCASE.CZ do režimu elektronické evidence tržeb (EET). S velkou radostí na sebe přejímáme další dávku byrokracie - protože kdo by se chtěl věnovat zlepšování služeb zákazníkům, když se může věnovat papírování. Protože však velká část našich zákazníků nenese za aktuální politickou situaci odpovědnost, rozhodli jsme se všechny zvýšené náklady spojené se zavedením a provozováním EET pokrýt z naší marže - našich zákazníků se tedy náklady na zavedení tohoto šmírovacího nástroje ministra financí nedotknou.

V souladu se stanoviskem GFŘ (http://www.etrzby.cz/assets/cs/prilohy/Stanovisko_GFR_ke_karetnim_operacim_2017-02.pdf) dojde při platbě systémem GoPay (vč. platebních karet) k vystavení EET účtenky až v okamžiku, kdy se dozvíme o odeslání platby na náš účet. Poté od nás obdržíte daňový doklad vč. povinných BKP a FIK kódů systému EET. V případě osobního odběru zboží a platby při převzetí obdržíte všechny doklady až při hotovostní platbě a odběru zboží.

 

S přáním lepších zítřků

tým XCASE.CZ

Vánoční doručování

Chcete někomu dát některý z odolných kufrů NANUK nebo pouzder NANUK NANO pod stromeček? Stačí si jej objednat do 19.12. do 17:00 a zaručeně se k vám dostane včas.

Platí pro kusy skladem.

NANUK 920 pro DJI Mavic

NANUK představil odolný kufr z řady Media Series s pěnovou výplní pro nový dron DJI Mavic. Svůj dron včetně veškerého příslušentví nyní můžete snadno a bezpečně vzít kamkoliv s sebou bez obavy z poškození. Kufry NANUK jsou totiž odolné proti prachu, vodě a vydrží i pořádnou ránu. Podívejte se na podrobnosti.

920_DJI_Mavic_intro_1160

Jsme na sociálních sítích

Možná ještě nevíte, že XCASE mají svůj účet na Facebooku i Instagramu. Rozhodně se tyto kanály vyplatí sledovat, najdete tam spoustu fotografií a videí, na které tady třeba nezbylo místo. Rádi vám taky ukážeme, jak a kde po světě se používají odolné kufry NANUK i pouzdra NANO. Tak nás nezapomeňte sledovat ;)

Stránka 4 z 4 - 35 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.