Foto kufry

S představením řady NANUK™ Media Case reflektuje Plasticase důležitost moderních technologií pro vyprávění příběhu. Profesionálové i amatéři cestují po světě s kompletní výbavou ve snaze o dokonalý záběr – ať už jde o fotografii, video nebo něco mezi tím. Kamery, fotoaparáty, objektivy, stativy či přenosné stabilizátory se staly zcela nezbytnou součástí výbavy fotografů a kameramanů všech úrovní.

nanuk-media-960-ursa-lifestyle-001

Řada NANUK™ Media Case je speciálně vyvinuté řešení k ochraně vašeho multimediálního vybavení během transportu. Specificky tvarované pěnové výplně byly pečlivě navrženy tak, aby přesně pojmuly nejoblíbenější výrobky populárních značek vč. příslušenství. Potřebujete extra baterie? Na to jsme mysleli. Chcete si přibalit smartphone či tablet? I na ty je místo. Vnitřek každého kufru byl navržen s použitím kvalitních pěnových výplní vždy pro konkrétní model. Takže jen zabalíte a jdete.

Kufry řady NANUK™ Media Case zajistí, že vaše vybavení přežije cestu bez úhony a vy tak budete moct odvyprávět svůj příběh.

Pokud to má dorazit v kuse, musí to jet v NANUKu.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • 904 Black GoPro Preview blanc 1 Kód: 904001G
  Skladem

  NANUK 904 GoPro® je špičkový vodotěsný (IP67), nárazuvzdorný a prachotěsný odolný kufr pro bezpečné uložení 1 - 2 GoPro® kamer libovolného typu vč. příslušenství.


  1 690 Kč
  Značka: Plasticase
 • 910 Black GoPro thumbnail v2 Kód: 910001G
  5-7 dní

  NANUK 910 GoPro® je špičkový vodotěsný (IP67), nárazuvzdorný a prachotěsný odolný kufr pro bezpečné uložení až 4 GoPro® kamer libovolného typu vč. příslušenství.


  2 740 Kč
  Značka: Plasticase
 • nanuk media 960 ursa color black Kód: 960-URSAP1
  5-7 dní

  NANUK 960 BLACKMAGIC® URSA je špičkový vodotěsný (IP67), nárazuvzdorný a prachotěsný odolný kufr s kolečky pro bezpečné uložení kamery BLACKMAGIC® URSA (Mini 4K/4.6K/Pro) vč. příslušenství.


  15 990 Kč
  Značka: Plasticase

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.