Zakázkové výplně

V DOBĚ OD 15.7. DO 26.7.2024 MÁME ZAVŘENO A VÝROBA VÝPLNÍ BUDE V TÉTO DOBĚ PŘERUŠENA

EXPEDICE STANDARDNÍHO ZBOŽÍ Z ESHOPU BUDE PROBÍHAT BEZ OMEZENÍ

 

Našim zákazníkům nabízíme kromě standardních výplní v sekcích Audio-video kufry a Kufry na zbraně rovněž výrobu pěnových výplní na míru. Na míru vytvořené pěnové výplně XCASE přinášejí maximální možnou úroveň ochrany vašeho vybavení.

ZADAT POPTÁVKU PĚNOVÉ VÝPLNĚ

Ať už se jedná o fotoaparáty s objektivy, elektroniku, měřící přístroje, přesné nástroje, nářadí či prezentační kufříky se vzorky, tam všude se uplatní zakázková pěnová výplň od XCASE. Ta díky přesným výřezům zajistí nejen maximální ochranu vašeho vybavení, ale rovněž profesionální vzhled.

 

Na základě vašich požadavků jsme schopni vyrobit nejen výplně odolných kufrů HPRCNANUK a MAX, ale rovněž výplně kufrů a pouzder jiných výrobců či do obdobných obalů - EURO přepravek, kartonových krabic, dílenských šuplíků apod.

zakazkova_penova_vypln

 

ZADAT POPTÁVKU PĚNOVÉ VÝPLNĚ

MATERIÁLY

K výrobě našich zakázkových výplní XCASE používáme kvalitní polyetylénové a polyuretanové pěny renomovaných výrobců, které následně zpracováváme metodou laserového řezání a přesného CNC obrábění. Lícová strana výplně kufru může být dále překryta vysoce kvalitní mikropryží, která je extrémně odolná proti otěru a poškrábání, čímž zajistí dlouhodobý exkluzivní vzhled výplně.

zakazkove_vyplne_material1

 

POSTUP PŘI OBJEDNÁVCE ZAKÁZKOVÉ VÝPLNĚ

 

Orientační poptávka

1. Chci výplň vč. odolného kufru HPRC, NANUK nebo MAX
V tomto případě vás prosíme o zaslání seznamu či popisu předmětů, které chcete do kufru uložit, ideálně včetně fotografie a požadovaný počet kusů výplně. Na základě zaslaných informací se pokusíme určit, zda jsme schopni výplň pro dané předměty vyrobit a odpovídající velikost kufru. V této fázi vám jsme schopni sdělit přibližné cenové rozpětí výroby výplně.


2. Chci pouze výplň. Kufr, pouzdro nebo bednu už mám
Budeme od vás potřebovat vnitřní rozměr vašeho kufru / bedny a seznam či popis předmětů, které chcete do kufru uložit, ideálně včetně fotografie a požadovaný počet kusů výplně. Na základě zaslaných informací se pokusíme určit, zda jsme schopni výplň pro dané předměty vyrobit a sdělíme vám přibližné cenové rozpětí výroby výplně.


3. Vím přesně co chci a mám připravený výkres
V takovém případě nám, prosím, výkres zašlete ve STEP, DXF nebo PDF formátu spolu údaji o počtu kusů a s případnými dalšími požadavky.

Konkretizace objednávky
Ve většině případů vám budeme schopni sdělit přesnou cenu už v první fázi objednávky. V případě složitějších výplní si od vás na základě prvotních informací vyžádáme některé podrobnosti - konkrétní rozměry, požadavky na layout výplně apod. Pouze ve vyjímečnách případech bude nutné proveditolnost a cenu posoudit na základě fyzické prohlídky zařízení či vybavení, které má být do kufru uloženo. V takovém případě vás požádáme o zaslání ukládaných předmětů na naši provozovnu nebo si s vámi domluvíme osobní schůzku.

Výroba

1. Vím přesně co dělám a co chci, poklady pro výrobu si připravím sám
Nemalá část zákazníků, zejména z průmyslové sféry, disponuje vlastním odborným zázemím pro návrh výplně. V takovém případě nám stačí zaslat váš výkres výplně (ideálně ve formátu STEP nebo DXF) a my vám na základě těchto podkladů výplň vyrobíme.


2. Bod jedna se mě netýká
Má-li pěnová výplň plnit svůj účel, musí být vyrobena s maximální přesností. Obzvláště u tvarově složitějších předmětů není možné "trefit" všechny rozměry bez průběžného zkoušení. Proto vás požádáme o doručení požadovaného obsahu výplně k nám. Není třeba se obávat - jsme zvyklí manipulovat se špičkovou audio i video technikou a za to, že se vašemu vybavení nic nestane, ručíme vlastní hlavou i pojištěním odpovědnosti za škody.
V žádném případě vám nechceme výrobu výplně komplikovat, ale na základě našich zkušeností není možné vyrobit výplň, kterou bychom vám s klidným svědomím dodali, jen od oka. Při výrobě bereme do úvahy hmotnost předmětů, jejich těžiště, tvar i materiál. Jen tak vám můžeme dodat výplň, ve které budou všechny předměty přesně sedět a přitom manipulace s nimi bude snadná a bezpečná.

Časté dotazy

Opravdu potřebuji jen přibližne vědět cenu. Musím vám psát?
Ve všech případech je jistější s námi zkonzultovat váš záměr alespoň telefonicky. Zakázková výroba je velmi individuální a ceny velikostně podobných výplní se mohou velmi výrazně lišit.

Jaká je obvyklá dodací doba zakázkové výplně?
Hodně záleží na našem aktuálním vytížení. Od okamžiku finalizace objednávky a doručení obsahu výplně k přesnému oměření jsme zpravidla schopni výplň dodat do dvou týdnů.

Je možné výplně dodatečně upravovat?
Ne, to bohužel možné není. Výplně jsou, až na výjimky, lepeny z desek různých tlouštěk a již slepené desky není z technologických důvodů možné dodatečně upravovat. I proto klademe takový důraz na přesnost již při výrobě.

Mohu si sám navrhnout layout výplně?
Samozřejmě. Zašlete nám svůj návrh, my jej posoudíme z pohledu technologických možností výroby a případně s vámi probereme doporučení či návrhy ke změnám.

Nabízíte i jiné barevné provedení výplně, než tmavě šedé?
Výplně lze kromě základní antracitové barvy realizovat v řadě barevných variant (modrá, červená, žlutá, zelená, oranžová, šedá, fialová) nebo lze tyto barvy kombinovat. Informujte se o aktuální dostupnosti barevných pěn.
Aktuálně nabízíme rovněž zhotovení krycí vrstvy výplně z dvoubarevných kontrastních kompozitních materiálů.

Je stanovené minimální množství objednaných výpní?
Ne. Rádi vám vyrobíme i jeden kus. Zakládáme si na specializaci a na schopnosti uspokojit požadavky každého zákazníka. I při objednávce jediného kusu jsme navíc schopni výplň dodat za přijatelnou cenu.

Výplně vyrábíte sami nebo máte k tomuto účelu subdodavatele?
Naší velkou výhodou je vlastní vybavení a zázemí - výplně jsou zhotovovány naší dceřinnou společností Cut-it s.r.o. Díky tomu známe úskalí výroby a můžeme tak ještě před schválením objednávky odhalit potencionální problémy v rozvržení výplně. Vlastní výroba nám rovněž umožňuje realizovat i kusové zakázky za přijatelnou cenu a udržet si individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Mohu si pro výrobu výplně dodat vlastní materiál?
Ne, to bohužel možné není. Ačkoliv jsou si pěnové materiály na první pohled hodně podobné, při strojním zpracování se jejich vlastnosti výrazně odlišují. Námi používané materiály jsme si vybrali po dlouhém testování materiálů od několika výrobců s ohledem na zpracovatelnost, vzhled i míru ochranné funkce.

Budu s výsledkem spokojen?
To vám zaručujeme. Wow efekt u námi dodávaných výplní se dostavuje u drtivé většiny objednávek :)

 
 
Níže naleznete nabídku typově využitelných výplní nebo nevyzvednutých objednávek za zvýhodněné ceny: