Novinky

Jaro ve znamení novinek - a nejen pro Mavic Mini

Na letošní jaro si kanadský výrobce odolných kufrů NANUK, společnost Plasticase, připravila řadu novinek. V první řadě pokračuje v úvádění na trh velkoobejmových kufrů, takže v nejbližší době se už můžeme těšit na obří kufry NANUK 968 a NANUK 970.

nanuk-970-color-black

Rozrůstá se nám také nabídka kufrů pro drony od DJI - v nejbližší době vám nabídneme malý NANUK 910 s výplní pro Mavic Mini FMC a větší NANUK 915 pro Mavic Air 2 FMC

nanuk-media-910-mavic-mini-fly-more-color-black-top-view-full

Největší porci novinek ale nyní představují kufry NANUK z řady Security - mezi jinými třeba malý NANUK 905 AMMO s upraveným designem, využitelný např. pro uložení střeliva nebo obří NANUK 950, ve kterém bezpečně přepravíte až 15 pistolí.

nanuk-firearms-905-ammo-case-color-02-black

A to není vše, v příští várce novinek se zase dočkají především fotografové. Aktuální novinky si můžete prohlédnout ZDE.

 

Organizéry do víka

Už je to tu a produkt, který se v posledním roce objevoval na všech výstavách je konečně tu! K vybraným modelům odolných kufrů NANUK si můžete doobjednat originální organizéry do víka. Získáte tak další úložnou kapacitu. Organizéry jsou součástí všech Pro Foto Kitů, objednat si je ale můžete ke všem kufrům modelů 920, 930, 933, 935, 945, 955 a 960.

Organizéry jsou vybaveny průhlednými kapsami na zip, takže vždy budete mít přehled o tom, v které kapse máte co uloženo.

lid-organizer-in-case

Jak se vyrábí výplň na zakázku

 Někteří zákazníci jsou na nás tak hodní, že nám i natočí, jak se jim s námi spolupracovalo. Podívejte se s námi na video, jak u nás vzniká taková zakázková výplň:

Na prodejně přijímáme platební karty

Od dnešního dne je možné při osobním odběru zboží v naši prodejně nebo při přímém nákupu použít k placení zboží i platební karty. Věříme, že tento krok uvítáte.

Zakázkové výplně a panely

Naši zákaznící se na nás často obracejí s žádostí o vytvoření zakázkové výplně pro konkrétní vybavení. Ať už se jedná o nákladné audiovizuální vybavení, jako jsou kamery nebo fotoaparáty, prezentační kufry pro výrobky, kufry na zbraně nebo pěnové výplně pro uložení měřících či kalibračních pomůcek a zařízení, jsou zakázkové pěnové výplně od XCASE.cz ideálním řešením.

Někteří zákazníci si sami připraví podklady pro výrobu výplní. Od těch, kteří nedisponují vybavením či dovednostmi pro vytváření technických výkresů, si požadované vybavení zapůjčíme a sami vytvoříme kompletní návrh výplně včetně její realizace. Jeden i druhý postup pak zaručují perfektně přesné uložení předmětu ve výplni a tím i jeho maximální ochranu. 

custom_foam_sony_c200

Zakázková pěnová výplň pro kameru Canon C200 vytvořená na základě fotografie dodané zákazníkem. Uloženo v kufru Peli Case.

Námi používané technologie nám umožňují nejen výrobu přesných pěnových výplní, ale rovněž zástavbových panelů. Svůj odolný kufr tak můžete proměnit v mobilní pracoviště.

nanuk_panely_cut

Zástavbový panel pro nabíjecí stanici pro RC modeláře v odolném kufru NANUK 905.

 

Pokud potřebujete vyřešit problém s bezpečným uložením vašeho vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyhovíme i velmi individuálním požadavkům.

Jaký byl DronFest 2018?

No samozřejmě skvělý, jako každý rok. Areál DEPO2015 v Plzni opět zaplnili amatérští i profesionální příznivci bezpilotního létání a měli proč - po oba dva dny je totiž čekala spousta zajímavých přednášek, prezentací, leteckých ukázek a soutěží. Na stáncích zúčstněných firem se mohli seznámit nejen s novinkami ze světa dronů, ale také se způsoby jejich profesionálního využití. No a samozřejmě s našimi odolnými kufry NANUK. Ty svou modelovou řadou Media Case pokrývají většinu produkce nejoblíbenějších dronů a stabilizátorů od DJITM.

dronfest2018_3

Součástí akce byly rovněž soutěže o nejlepší amatérskou fotku, film a aplikaci pro drony. A protože jednou z hlavních cen pro vítěze soutěže FOTKAFILM byl i Mavic Air, rádi jsme přidali i náš oblíbený NANUK 910 Mavic Air, aby byla výhra v bezpečí.

dronfest2018_2

(foto Tomáš Liška - Dronfest)

Pokud jste se k nám na stánek nedostali, můžete si všechny naše produkty prohlédnou na našem eshopu. A nebo, samozřejmě, příští rok na DronFest 2019 :)

dronfest2018_1

(foto Tomáš Liška - Dronfest)

Nové velké kufry pro rok 2019

V současnosti je největším kufrem produktové řady NANUK model NANUK 960. To se má příští rok dost výrazně změnit. Výrobce odolných kufrů NANUK, kanadská společnost Plasticase, oznámila, že pro rok 2019 připravuje rovnou 8 nových velkých modelů s kolečky. A když říkáme velkých, myslíme opravdu velkých - ostatně, podívejte se sami:

nanuk_cases_new_2019

Těšíme se na DronFest 2018!

Tak, jako v minulém roce, opět najdete XCASE.CZ na festivalu bezpilotního létání DronFest 2018, který se koná 1. a 2. 6. 2018 v areálu DEPO2015 v Plzni.

A co na letošním ročníku uvidíte - tedy kromě odolných kufrů NANUK pro DJI drony a stabilizátory? Například stoje od firem  DJI (Tello, Spark, Mavic, Phantom, Inspire, M210, M600), Flyability (Elios), senseFly (eBee+, Albris), Flydeo (X6, X8), Robodrone (Kingfisher), Workswell(Wiris), FLYING-CAM (Sarah), FALCON (Falcon 8), Microdrones (MD4 -200, MD4-1000) a další.
Můžete se těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci a představí vám například, kde se drony mohou využít, poučí vás o bezpečnosti nebo vysvětlí, jak správně pořídit fotku nebo video.

Těšte se také na FPV závody, které proběhnou v pátek i sobotu, představí se desítka pilotů, tyto závody pro vás připravuje Rotorama.
Čeká na vás mnoho doprovodného programu jako například Laser game, TEPfactor, virtuální realita, fotokoutek, simulátory, zalétat si budete moci s malými drony a další.

Dronfest-plakát-web3

Stránka 1 z 4 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.