Novinky

Jak se vyrábí výplň na zakázku

 Někteří zákazníci jsou na nás tak hodní, že nám i natočí, jak se jim s námi spolupracovalo. Podívejte se s námi na video, jak u nás vzniká taková zakázková výplň:

Na prodejně přijímáme platební karty

Od dnešního dne je možné při osobním odběru zboží v naši prodejně nebo při přímém nákupu použít k placení zboží i platební karty. Věříme, že tento krok uvítáte.

Zakázkové výplně a panely

Naši zákaznící se na nás často obracejí s žádostí o vytvoření zakázkové výplně pro konkrétní vybavení. Ať už se jedná o nákladné audiovizuální vybavení, jako jsou kamery nebo fotoaparáty, prezentační kufry pro výrobky, kufry na zbraně nebo pěnové výplně pro uložení měřících či kalibračních pomůcek a zařízení, jsou zakázkové pěnové výplně od XCASE.cz ideálním řešením.

Někteří zákazníci si sami připraví podklady pro výrobu výplní. Od těch, kteří nedisponují vybavením či dovednostmi pro vytváření technických výkresů, si požadované vybavení zapůjčíme a sami vytvoříme kompletní návrh výplně včetně její realizace. Jeden i druhý postup pak zaručují perfektně přesné uložení předmětu ve výplni a tím i jeho maximální ochranu. 

custom_foam_sony_c200

Zakázková pěnová výplň pro kameru Canon C200 vytvořená na základě fotografie dodané zákazníkem. Uloženo v kufru Peli Case.

Námi používané technologie nám umožňují nejen výrobu přesných pěnových výplní, ale rovněž zástavbových panelů. Svůj odolný kufr tak můžete proměnit v mobilní pracoviště.

nanuk_panely_cut

Zástavbový panel pro nabíjecí stanici pro RC modeláře v odolném kufru NANUK 905.

 

Pokud potřebujete vyřešit problém s bezpečným uložením vašeho vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyhovíme i velmi individuálním požadavkům.

Jaký byl DronFest 2018?

No samozřejmě skvělý, jako každý rok. Areál DEPO2015 v Plzni opět zaplnili amatérští i profesionální příznivci bezpilotního létání a měli proč - po oba dva dny je totiž čekala spousta zajímavých přednášek, prezentací, leteckých ukázek a soutěží. Na stáncích zúčstněných firem se mohli seznámit nejen s novinkami ze světa dronů, ale také se způsoby jejich profesionálního využití. No a samozřejmě s našimi odolnými kufry NANUK. Ty svou modelovou řadou Media Case pokrývají většinu produkce nejoblíbenějších dronů a stabilizátorů od DJITM.

dronfest2018_3

Součástí akce byly rovněž soutěže o nejlepší amatérskou fotku, film a aplikaci pro drony. A protože jednou z hlavních cen pro vítěze soutěže FOTKAFILM byl i Mavic Air, rádi jsme přidali i náš oblíbený NANUK 910 Mavic Air, aby byla výhra v bezpečí.

dronfest2018_2

(foto Tomáš Liška - Dronfest)

Pokud jste se k nám na stánek nedostali, můžete si všechny naše produkty prohlédnou na našem eshopu. A nebo, samozřejmě, příští rok na DronFest 2019 :)

dronfest2018_1

(foto Tomáš Liška - Dronfest)

Nové velké kufry pro rok 2019

V současnosti je největším kufrem produktové řady NANUK model NANUK 960. To se má příští rok dost výrazně změnit. Výrobce odolných kufrů NANUK, kanadská společnost Plasticase, oznámila, že pro rok 2019 připravuje rovnou 8 nových velkých modelů s kolečky. A když říkáme velkých, myslíme opravdu velkých - ostatně, podívejte se sami:

nanuk_cases_new_2019

Těšíme se na DronFest 2018!

Tak, jako v minulém roce, opět najdete XCASE.CZ na festivalu bezpilotního létání DronFest 2018, který se koná 1. a 2. 6. 2018 v areálu DEPO2015 v Plzni.

A co na letošním ročníku uvidíte - tedy kromě odolných kufrů NANUK pro DJI drony a stabilizátory? Například stoje od firem  DJI (Tello, Spark, Mavic, Phantom, Inspire, M210, M600), Flyability (Elios), senseFly (eBee+, Albris), Flydeo (X6, X8), Robodrone (Kingfisher), Workswell(Wiris), FLYING-CAM (Sarah), FALCON (Falcon 8), Microdrones (MD4 -200, MD4-1000) a další.
Můžete se těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci a představí vám například, kde se drony mohou využít, poučí vás o bezpečnosti nebo vysvětlí, jak správně pořídit fotku nebo video.

Těšte se také na FPV závody, které proběhnou v pátek i sobotu, představí se desítka pilotů, tyto závody pro vás připravuje Rotorama.
Čeká na vás mnoho doprovodného programu jako například Laser game, TEPfactor, virtuální realita, fotokoutek, simulátory, zalétat si budete moci s malými drony a další.

Dronfest-plakát-web3

Vytváříme zakázkové výplně

Ačkoliv předřezané pěnové výplně pro mnoho - zejména domácích - účelů plně postačují, v některých případech chtějí naši zákazníci víc. Ať už jde o uložení a transport prodejních vzorků, kde je vzhled a kvalita naprosto zásadní, nebo o bezpečné uložení nákladné techniky - na to předřezená polyuretanová pěna prostě nestačí.

Pro tyto případy jsme schopni vyrobit výplň přesně dle specifikace požadované zákazníkem. Naše zakázkové výplně jsou vyrobeny z kvalitních PE pěn a opatřeny extrémně odolnou svrchní vrstvou z vysoce kvalitní mikropryže.

Dnes pro vás máme ukázku jednoho z takových řešení - pro našeho zákazníka jsme připravili servisní kufřík se zakázkovou dvoupatrovou výplní uloženou v odolném vodotěsném kufru NANUK 903.

irestore_toolbox

PowerClaw uzávěry s TSA zámkem jako retrofit kit

Většinu kufrů z modelové řady NANUK nyní můžete díky dodávané sadě vybavit patentovanými PowerClaw uzávěry s integrovanými TSA zámky. V některých případech může být toto řešení výhodnější nebo vhodnější, než použití visacích TSA zámků. Všechny TSA zámky umožňují bezproblémovou kontrolu obsahu během letecké přepravy, aniž by bylo nutno fyzicky poškodit běžné zámky.

Retrofit kit je kompatibilní s modely NANUK 908 – 918 – 920 – 925 – 933 – 935 – 940 – 945 – 950 – 960.

Jak snadná je instalace se můžete přesvědčit na videu.

nanuk-TSA-latches_nobcg

Stránka 1 z 4 - 35 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.