Novinky, Strana 2

Vytváříme zakázkové výplně

Ačkoliv předřezané pěnové výplně pro mnoho - zejména domácích - účelů plně postačují, v některých případech chtějí naši zákazníci víc. Ať už jde o uložení a transport prodejních vzorků, kde je vzhled a kvalita naprosto zásadní, nebo o bezpečné uložení nákladné techniky - na to předřezená polyuretanová pěna prostě nestačí.

Pro tyto případy jsme schopni vyrobit výplň přesně dle specifikace požadované zákazníkem. Naše zakázkové výplně jsou vyrobeny z kvalitních PE pěn a opatřeny extrémně odolnou svrchní vrstvou z vysoce kvalitní mikropryže.

Dnes pro vás máme ukázku jednoho z takových řešení - pro našeho zákazníka jsme připravili servisní kufřík se zakázkovou dvoupatrovou výplní uloženou v odolném vodotěsném kufru NANUK 903.

irestore_toolbox

PowerClaw uzávěry s TSA zámkem jako retrofit kit

Většinu kufrů z modelové řady NANUK nyní můžete díky dodávané sadě vybavit patentovanými PowerClaw uzávěry s integrovanými TSA zámky. V některých případech může být toto řešení výhodnější nebo vhodnější, než použití visacích TSA zámků. Všechny TSA zámky umožňují bezproblémovou kontrolu obsahu během letecké přepravy, aniž by bylo nutno fyzicky poškodit běžné zámky.

Retrofit kit je kompatibilní s modely NANUK 908 – 918 – 920 – 925 – 933 – 935 – 940 – 945 – 950 – 960.

Jak snadná je instalace se můžete přesvědčit na videu.

nanuk-TSA-latches_nobcg

Nové kufry pro DJI Mavic Air

Výrobce odolných kufrů NANUK, kanadská společnost Plasticase, před nedávnem představila dva nové přírůstky do své modelové řady. Oba dva jsou určeny pro nejnovější dron společnosti DJI - Mavic Air. Menší NANUK 910 DJI Mavic Air pojme samotný dron, ovladač, náhradní baterii, chytrý telefon a další příslušenství. Větší NANUK 915 DJI Mavic Air FMC slouží k uložení varianty Fly More Combo a přidává tak prostor pro další baterie a nabíječku.

Oba dva modely vám již brzy představíme i v našem eshopu. Mezitím se můžete podívat na stávající nabídku kufrů pro drony a stabilizace od DJI.

915-mavic-air-banner-nanuk-v2_cut_mirr       910-mavic-air-nanuk-banner-v2-1_cut

Vyhodnocení soutěže o NANUK NANO

Na konci ledna jsme na našem Facebooku a Instagramu vyhlásili soutěž o odolné pouzdro NANUK NANO. Zapojit se mohl každý, kdo nám napsal, proč a na co zrovna on/ona odolné pouzdro NANO potřebuje.

Vítězem se stal Roman z Ústí nad Orlicí, který odolné pouzdro NANUK NANO využije při vyjížďkách na kole. A vybral si klasickou černou variantu, takže posíláme :)

IMG_5354

Nový NANUK 909 pro pistole

Nový model NANUK 909 je svou velikostí a zmenšenou hloubkou ideální pro skladování a transport krátkých střelných zbraní vč. příslušenství. Proto NANUK přichází rovnou se dvěma novými výplněmi s tímto zaměřením - NANUK 909 Glock a NANUK 909 Classic Pistol, který je kompatibilní i s českými CZ 75 a CZ Shadow 1 a 2.

NANUK 909 Classic Pistol

nanuk-909-classic-banner_cut   nanuk-909-classic-compatible

 

NANUK 909 Glock

nanuk-909-glock-banner_cut    nanuk-909-glock-comaptible

 

Uvedené modely naleznete již brzy i v našem eshopu - pochopitelně vč. neodolatelného růžového provedení :)

nanuk-909-pink-glock-1

Kufry pro DJI Spark budou ještě před Vánoci

Není to tak dlouho, co jsme vám představili nové kufry NANUK z řady Media Case pro drony DJI Spark. Kanadský výrobce dodává hned dvě varianty - malý a kompaktní kufr NANUK 905 DJI Spark, do kterého bez problémů uložíte dron, dálkové ovládání, baterie a základní příslušenství, a větší NANUK 915 DJI Spark FMC, který pojme navíc další baterie a nabíječku.

O oba kufry je velký zájem, a tak chvilku trvalo, než se dostalo i na nás. Máme pro vás ale dobrou zprávu - oba modely by měly v dostatečném počtu a mnoha barevných variantách dorazit k nám na sklad v polovině prosince. Stále tedy bude zbývat dostatek času nadělit si je pod vánoční stromeček :)

905_spark_intro_cut

Zakázkové výplně

Naši zákazníci se na nás často obracejí s dotazem na výrobu zakázkových výplní pro naše odolné vodotěsné kufry NANUK. Protože plnit přání zákazníků patří mezi naše oblíbené aktivity, pořídili jsme strojní vybavení a zakázkové výplně vám nyní můžeme nabídnout plně v naší režii - od návrhu až po finální produkt.

green1
171105 gopro case_cut

 

 

 

 

 

Použitá technologie nám umožňuje výplň upravit naprosto přesně pro vámi vybraná zařízení či součástky - tím je maximalizována jejich ochrana. Pokud i vy potřebujete zakázkové řešení, neváhejte se na nás obrátit.

Stránka 2 z 4 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.