Zakázkové výplně a panely

Naši zákaznící se na nás často obracejí s žádostí o vytvoření zakázkové výplně pro konkrétní vybavení. Ať už se jedná o nákladné audiovizuální vybavení, jako jsou kamery nebo fotoaparáty, prezentační kufry pro výrobky, kufry na zbraně nebo pěnové výplně pro uložení měřících či kalibračních pomůcek a zařízení, jsou zakázkové pěnové výplně od XCASE.cz ideálním řešením.

Někteří zákazníci si sami připraví podklady pro výrobu výplní. Od těch, kteří nedisponují vybavením či dovednostmi pro vytváření technických výkresů, si požadované vybavení zapůjčíme a sami vytvoříme kompletní návrh výplně včetně její realizace. Jeden i druhý postup pak zaručují perfektně přesné uložení předmětu ve výplni a tím i jeho maximální ochranu. 

custom_foam_sony_c200

Zakázková pěnová výplň pro kameru Canon C200 vytvořená na základě fotografie dodané zákazníkem. Uloženo v kufru Peli Case.

Námi používané technologie nám umožňují nejen výrobu přesných pěnových výplní, ale rovněž zástavbových panelů. Svůj odolný kufr tak můžete proměnit v mobilní pracoviště.

nanuk_panely_cut

Zástavbový panel pro nabíjecí stanici pro RC modeláře v odolném kufru NANUK 905.

 

Pokud potřebujete vyřešit problém s bezpečným uložením vašeho vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyhovíme i velmi individuálním požadavkům.