Odolné foto batohy NANUK

Řada odolných batohů NANUK N-PVD vám poskytne maximální bezpečnost a ochranu pro vaše fotoaparáty, kamery, drony a příslušenství. Užijte si klid, protože vaše vybavení je zcela chráněno inovativním a odnímatelným krytem proti vodě a prachu. Získejte přístup ke své technice prostřednictvím horního a zadního panelu zajištěného zipy YKK® Aquaguard®, které představují špičkovou ochranu před přírodními živly. Batohy N-PVD jsou vybaveny konfigurovatelnými, odnímatelnými a přizpůsobitelnými přepážkami. Ideální pro chytré a efektivní cestování při ochraně vaší investice.

NANUK-N-PVD-30L-backpack-main

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
nanuk backpack 18L 2 product image
7 363 Kč

S batohem N-PVD 18L se vám bude cestovat snadno. Díky lehkému tělu z dvouvrstvé pěny poskytuje N-PVD stabilitu a ochranu. Kompresně tvarované dno z materiálu EVA zabraňuje převrácení batohu a nárazům do vybavení.

Kód: N18L-000BK-0B1
nanuk backpack 30LAngle
8 842 Kč

S batohem N-PVD 30L se vám bude cestovat snadno. Díky lehkému tělu z dvouvrstvé pěny poskytuje N-PVD stabilitu a ochranu. Kompresně tvarované dno z materiálu EVA zabraňuje převrácení batohu a nárazům do vybavení.

Kód: N30L-000BK-0B1
Nanuk backpack 35L 3 4left
9 729 Kč

S batohem N-PVD 35L se vám bude cestovat snadno. Díky lehkému tělu z dvouvrstvé pěny poskytuje N-PVD stabilitu a ochranu. Kompresně tvarované dno z materiálu EVA zabraňuje převrácení batohu a nárazům do vybavení.

Kód: N35L-000BK-0B1