Výhody NANUK

S patentovaným uzavíracím systémem PowerClaw a s konstrukcí z lehkého ultraodolného NK-7 polymeru jsou odolné kufry NANUK vyrobeny pro ty nejhorší přírodní podmínky. Design odolných kufrů NANUK je výsledkem dlouholetého vývoje a náročného testování v laboratorních i reálných podmínkách. Všechny kufry NANUK jsou vodotěsné a prachotěsné dle specifikace IP67 a nárazuodolné dle ASTM. Odolné kufry NANUK tak vydrží prakticky vše - od drobných karambolů až po velké "nehody". A stejně tak jejich cenný obsah.

A protože kromě obsahu je důležitá i forma, dali jsme si extra záležet na designu. Kromě vysoké funkčnosti, moderního vzhledu a výborné ergonomie vám tak NANUK přináší až 11 různých barev (dle modelu) - ať už chcete zapadnout v davu nebo na sebe potřebujete během své práce co nejvíce upozornit, určitě si svou barvu vyberete - od signální oranžové po přírodní olivově zelenou. Záleží na vás.

NANUK_colors

 

waterproof

Vodotěsný dle IP 67

Voda, prach a jiné nečistoty jsou pro citlivé vybavení největším nebezpečím. Standard IP67 zaručuje úplnou prachotěsnost a vodotěsnost při ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 min. Těsnění kufrů NANUK™ je vyrobeno z vysoce kvalitního EPDM, který výrazně omezuje trvalé deformace a opotřebení. Speciální ventil pro vyrovnávání tlaku pak zajistí pohodlné otevření i při změně nadmořské výšky při zachování deklarované vodotěsnosti.

Video

powerclaw

Patentovaný PowerClaw uzavírací systém

Uzavírací systém PowerClaw (U.S. Patent 8,297,464) byl navržen tak, aby odolal i těm nejnáročnějším podmínkám. PowerClaw uzávěry drží víko kufru pevně sevřené, zatímco integrovaná pojistka brání náhodnému otevření během transportu nebo při pádu. Díky retrofitu možno dodat i uzávěry s integrovaným TSA zámkem.

Video

impact

Nárazuodolný polymer NK-7

Kufry NANUK™ byly navrženy s jedinou myšlenou - přežít. Zaoblené rohy, záměrně předimenzované detaily a silná konstrukce stěny zajišťují absorpci nárazů a otřesů bez poškození kufru a zejména - bez poškození jeho obsahu.

Video

padlockable

Připraven k použití visacích zámků

Každý kufr NANUK™ je vybaven dvěma integrovanými zesílenými otvory pro požití visacích zámků pro vyšší zabezpečení obsahu při cestování. Vysoce kvalitní zámky standardu TSA jsou k dispozici jako volitelné příslušentví.

Video

stackable

Stohovatelnost

Každý z kufrů NANUK™ je stohovatelný s kufry shodné velikosti. Drážky na spodní straně zapadnou do víka spodního kufru a zajistí tak snadnější a spolehlivější přepravu a skladování.

Video

bezel

Integrované fazety pro instalaci panelu

Kufry NANUK™ obsahují ve spodní části fazetu pro snadné osazení zakázkových panelů bez nutnosti montážních rámečků či vrtání do těla kufru. Jako volitelné příslušenství pro panely je k dispozici i vodotěsný kit.

Video

handle

Odolná rukojeť s měkčením

Rukojeť kufrů NANUK™ je vyrobena z vysoce odolného materiálu NK-7, pro větší komfort je však opatřena vrstvou měkčeného materiálu. Aretace ve sklopené poloze brání poškození rukojeti během přepravy.

Video

lidstay

Aretace víka v otevřené poloze

Konstrukce a uložení pantů kufrů NANUK™ zajišťuje aretaci víka kufru v otevřené poloze a předchází tak nechtěnému zaklapnutí a zraněním při manipulaci s obsahem kufru.

Video

stainless

Nerezové konstrukční součásti

Použité kovové součásti kufrů NANUK™ jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Použitím těch nejkvalitnějších materiálů je zaručeno, že naše kufry budou za 10 let fungovat stejně dobře, jako dnes.

Video

polyurethane-wheels

Polyurethanová kolečka

Všechny kufry NANUK™ s kolečky a NANUK™ dlouhé kufry jsou vybaveny kvalitními kolečky s polyurethanovou úpravou a kovovými ložisky obdobné konstrukce jako u kolečkových bruslí. Zajišťují tak velmi tichý a hladký transport vašeho citlivého vybavení za jakýchkoliv podmínek.

2-stage-retractable-handle

Dvoupolohová výsuvná rukojeť

Všechny kufry NANUK™  řady 935, 950 a 960 jsou vybaveny výsuvnou rukojetí pro snadnou a pohodlnou manipulaci. Díky jistícímu tlačítku lze jednou rukou rukojeť zajistit v jedné ze dvou poloh, či ji zcela zasunout.