Výhody NANO

Ty nejmenší věci bývají často ty nejcennější. Naštěstí tu jsou odolná pouzdra NANUK NANO, která díky patentovanému PowerClaw uzavíracímu systému a voděodolnému designu ochrání všechny vaše drobné cennosti před těmi nejhoršími povětrnostními podmínkami.

A jak to tak bývá - právě ty nejmenší věci nám nejčastěji vyklouznou z ruky. Proto jsou pouzdra NANUK NANO vybavena chytrým poutkem SmartStrap, pomocí kterého pouzdro snadno připevníte na zápěstí nebo na batoh.

Stejně jako u odolných kufrů jsme si i u pouzder NANUK NANO dali extra záležet na designu. Kromě vysoké funkčnosti, moderního vzhledu a výborné ergonomie k vám tak NANO přichází v 8 výrazných barvách.  Snadno si tak vyberete přesně podle svého vkusu. Záleží na vás.

nano-colours-v1

 

nano-molded-seal

VoděODOlný dle IP 65

Voda, prach a jiné nečistoty jsou pro citlivé vybavení největším nebezpečím. Standard IP65 zaručuje úplnou prachotěsnost a odolnost proti stříkající vodě - déšť, louže, bláto, sníh. Žádný problém. Speciální ventil pro vyrovnávání tlaku pak zajistí pohodlné otevření i při změně nadmořské výšky při zachování deklarované vodotěsnosti.

nano-powerclaw

Patentovaný PowerClaw uzavírací systém

Uzavírací systém PowerClaw (U.S. Patent 8,297,464) byl navržen tak, aby odolal i těm nejnáročnějším podmínkám. PowerClaw uzávěry drží víko pouzdra pevně sevřené, zatímco integrovaná pojistka brání náhodnému otevření během transportu nebo při pádu.

Video

nano-impact-bumpers_390_250_c1

Nárazuodolný polykarbonát

Všechna pouzdra NANUK NANO jsou vyrobena z vysoce odolného polykarbonátu k maximální ochraně vašeho vybavení. Exponovaná místa jsou navíc vybavena měkčením ze santoprenu pro zvýšení ochrany. Vnitřek pouzdra je částečně pogumovaný a chrání tak uložené předměty před poškrábáním.

nano-smart-strap

Chytré poutko SmartStrap

Chytré poutko SmartStrap vám umožňuje snadno a rychle měnit způsob upevnění pouzdra NANO přesně podle vašich potřeb. Pouzdra NANUK lze snadno připevnit k pásku, batohu nebo dokonce k velkému NANUK kufru. Podívejte se na video, jak snadná je manipulace s poutkem SmartStrap.

Video

nano-protective-web

NANO ochranná vnitřní síťka

Každé NANUK NANO pouzdro je vybaveno vnitřní sítí, která vám pomůže s bezpečným uložením všech vašich cenností. Díky NANO síti můžete v pozdru přepravovat dohromady např. mobilní telefon i klíče bez rizika vzájemného poškození. Gumový materiál sítě NANO udrží předměty v horním výku a slouží zároveň jako měkký oddělovač horní a spodní poloviny pouzdra. Manipulace s horními úchyty sítě je velice jednoduchá, po odšroubování spodních úchytů lze síť zcela vyjmout.