Těšíme se na DronFest 2018!

Tak, jako v minulém roce, opět najdete XCASE.CZ na festivalu bezpilotního létání DronFest 2018, který se koná 1. a 2. 6. 2018 v areálu DEPO2015 v Plzni.

A co na letošním ročníku uvidíte - tedy kromě odolných kufrů NANUK pro DJI drony a stabilizátory? Například stoje od firem  DJI (Tello, Spark, Mavic, Phantom, Inspire, M210, M600), Flyability (Elios), senseFly (eBee+, Albris), Flydeo (X6, X8), Robodrone (Kingfisher), Workswell(Wiris), FLYING-CAM (Sarah), FALCON (Falcon 8), Microdrones (MD4 -200, MD4-1000) a další.
Můžete se těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci a představí vám například, kde se drony mohou využít, poučí vás o bezpečnosti nebo vysvětlí, jak správně pořídit fotku nebo video.

Těšte se také na FPV závody, které proběhnou v pátek i sobotu, představí se desítka pilotů, tyto závody pro vás připravuje Rotorama.
Čeká na vás mnoho doprovodného programu jako například Laser game, TEPfactor, virtuální realita, fotokoutek, simulátory, zalétat si budete moci s malými drony a další.

Dronfest-plakát-web3