Velkoobchod

 

Společnost Forensee, oficiální distributor kanadské značky NANUK v ČR, vám nabízí možnost dlouhodobé obchodní spolupráce. V rámci velkoobchodní registrace získáte přístup k partnerským cenám a benefitům, nabízíme rovněž možnost poskytnutí dostupnostního feedu pro automatickou implementaci do vašeho eshopu. Samozřejmostí je také zajištění zakázkových výplní, marketingových materiálů nebo vzorků. Neváhejte a kontaktujte nás ZDE nebo na svetlik@forensee.cz

All-Cases-image_cut_small 

Univerzální kufry

Pěkně popořadě – od nejmenšího po největší. Nepřeberné množství různých velikostí a pestrá paleta barev ideálně pokryje rozdílné požadavky a vkus zákazníků. Spolu se třemi druhy výplní máte jistotu, že Váš zákazník dostane opravdu produkt na míru.
 
 
 
 

Media Series

Drahé vybavení si zaslouží perfektní ochranu. Řada kufrů Nanuk media series nabízí ideální řešení pro přepravu, skladování a ochranu fototechniky, dronů a stabilizátorů. V sortimentu naleznete výplně pro nejoblíbenější produkty nebo je možné využít našich zakázkových výplní, kde jsou možnosti prakticky neomezené.
 
 
 
 

Security Series

Pro subjekty zabývající se zbraněmi a střelivem nabízíme elegantní a účinné řešení pro přepravu a ochranu zásobníků, pistolí a i dalších palných zbraní. Bezpečnost je zde na prvním místě a my nabízíme kufry zajišťující bezpečnost pro okolí i pro uložené vybavení. V sortimentu opět naleznete několik kufrů pro nejběžnější modely zbraní, přičemž naše zakázkové výplně vyřeší jakékoli nadstandardní požadavky.
 
 

Výplně kufrů NANUK

Všechny typy a velikosti kufrů je možné dodávat se třemi různými druhy výplní. Předřezanou pěnovou výplň si upraví zákazník podle své preference ihned po dodání. Výplň s nastavitelnými přepážkami si může zákazník přenastavovat průběžně kdykoli se mu zachce. Zakázkové výplně jsou naopak v naší režii a dle individuálního požadavku každého zákazníka. Záleží tedy pouze na domluvě a zbytek už zařídíme my.
 
 

 

Oficiální katalog NANUK ke stažení (EN)

Každý podnikatelský subjekt s vlastním IČ se může zaregistrovat na našem webu XCASE.cz k získání automatické slevy ve výši 5% i při nákupu jediného kusu. Pro pravidelné odběratele je připraven systém slev na základě odebíraného objemu. Vaše aktuální ceny uvidíte přímo v eshopu hned po přihlášení, zadávání objednávek je tedy otázkou pouze několika minut. Vše je přehledné a jasné, stačí se pouze registrovat.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.